Author Picture

Bellas & Wachowski - zdobywa tytuł Illinois Super Lawyer

By: Phineas Gray
For : Bellas & Wachowski - Attorneys at Law
Category : Legal

Contact Details

Co-Owner, Piotr Wachowski
Phone : (847) 823-9039
Email : peter@bellas-wachowski.com

Rate Author : Current : 3 /5
Rate this PR : Current : 3 /5


Polski mecenas Piotr Wachowski i jego partnerzy z kancelarii Bellas & Wachowski - Attorneys at Law od 30 lat służą klientom z Chicago w zakresie prawa.
Views : 354
FOR IMMEDIATE RELEASE

EZ Press Release  -- March 19, 2019 Polski mecenas Piotr Wachowski i jego partnerzy z kancelarii Bellas & Wachowski - Attorneys at Law od 30 lat służą klientom z Chicago w zakresie prawa. Adwokaci z tej kancelarii cieszą się uznaniem i mogą poszczycić się rozwiązaniem wielu skomplikowanych spraw. Polski adwokat Piotr Wachowski wraz ze swoimi współpracownikami zyskał uznanie i został doceniony zdobywając tutuł  “Super Prawnika Illinois”.

Bellas & Wachowski - zdobywa tytuł Illinois Super LawyerKancelaria zajmuje się wieloma dziedzinami prawa. Do jej największych osiągnięć należy uzyskanie wielu odszkodowań za obrażenia cielesne będące następstwem różnego rodzaju wypadków oraz doprowadzenie do ugody finansowej w kwocie 22 milionów dolarów dotyczącej wywracających się pojazdów SUV.

Kancelaria zajmuje się także Oczyszczaniem Historii Kryminalnej, czyli Expungement. Wiele młodych osób popada w konflikt z prawem w wyniku drobnych przekroczeń, co kończy się odnotowaniem w kartotece kryminalnej. W takim przypadku w przyszłości trudno jest znaleźć dobrą pracę lub otrzymać kredyt.

Prawnicy z kancelarii Bellas & Wachowski - Attorneys at Law służą pomocą w następujących dziedzinach prawa: odszkodowania powypadkowe za poniesione obrażenia cielesne, odszkodowania pracownicze, odszkodowania za chorobę międzybłoniak opłucnej, prawo kryminalne i obrona podejrzanych o popełnienie przestępstwa, choroby zawodowe, obrona osób zatrzymanych za jazdę pod wpływem (DUI) oraz wiele innych.

Adwokaci w Bellas & Wachowski - Attorneys at Law odznaczają się profesjonalizmem. Swiadczą szeroki zakres usług i pracują nad osignięciem jak najlepszych wyników dla swoich klientów. Gwarantują indywidualne podejście do każdego przypadku, są wrażliwi na każdy problem i szczegółowo odpowiadają na każde pytanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Skutecznie uzyskują odszkodowania dla swoich klientów, którzy na przykład ulegli wypadkowi w miejscu pracy, walczą o zmniejszenie kary u osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa, pobicia, przemoc w rodzinie, zatrzymania za posiadanie narkotyków i wiele innych.

Dla polskiego mecenasa Piotra Wachowskiego i jego współpracowników dobro klienta jest sprawą priorytetową. Przez lata wypracowali sobie godną reputację i zaufanie klientów, odwdzięczając się im ogromną skutecznością. Dla polskich klientów dodatkowym udogodnieniem jest brak bariery językowej.

Polski mecenas Piotr Wachowski służy bezpłatną poradą dla każdego klienta, który zgłosi się w każdy czwartek o godzinie 17:30 w biurze w Chicago, którego adres jest następujący: Chicago Office; 5528 W Belmont Ave Chicago, IL 60641. Porad prawnych można uzyskać także pod adresem: Park Ridge Office; 15 N Northwest Hwy Park Ridge, IL 60068. Numer telefonu: 847.823.9039. Nie zwlekaj i zgłoś się po poradę prawną już dziś. Dzięki czemu uzyskasz szybką i profesjonalną pomoc, co pozbawi Cię niepotrzebnego stresu.


###

Post Comments

Name : 
EmailAddress : 
URL : 
Comments : 
Code :